Home Sport Pulsometr Polar H7 wymienny pasek na klatkę piersiową

Pulsometr Polar H7 wymienny pasek na klatkę piersiową

przez NaZakupy.net
0 komentarz
pulsometr polar h7

Miękkie elektrody, czyli pasek na klatkę piersiową do pulsometru Polar H7

Jestem bardzo zadowolona z tego pulsometru (pulsometr Polar H7 bluetooth). Nadajnik Polar H7 działa super. Widzę ogromną różnicę między zegarkiem z pulsometrem w nadgarstku (Smartwatch Moto 360 2nd) a pulsometrem z pasem na klatkę piersiową. Nadajnik świetnie działa ze stanikiem sportowym cardio Kalenji. Myślę, że z innymi akcesoriami typu koszulki z elektrodami też będzie działać bez zarzutu. Szukałam też odpowiedników dla produktu z Decathlonu i nic innego nie ma dostępnego na polskim rynku, choć podobne produkty istnieją. Są też odpowiednio droższe. W każdym razie pasek na klatkę piersiową do pulsometru można wymienić i nawet zrobić własny stanik sportowy, do którego będzie pasował nadajnik.

Miękkie Elektrody Polar H7

Oryginalny pas do nadajnika Polar H7 dostępny jest choćby w oficjalnym sklepie Polar. Nazywa się „miękkie elektrody” (nie wpadłabym na tę nazwę) i kosztuje 79 zł. Oczywiście możemy znaleźć w innych sklepach trochę taniej. Na pewno pasek na klatkę piersiową dedykowany pulsometrowi Polar będzie kompatybilny w 100% z nadajnikiem H7. Z tymże po doświadczeniach z Kalenji wiem już, że zamienniki także mogą świetnie się sprawdzić i są tańsze.

Pasek na klatkę piersiową do pulsometru Polar H7 lub Garmin

Znalazłam również zamienniki, które ponoć świetnie współpracują z pulsometrem Polara. Pierwsze na allegro (współpracują z pulsometrem Polar h7 oraz Garmin czy Genoutte) koszt ok 39,90 plus wysyłka. A także zamienniki w różnych kolorach można dostać na AliExpress. I tu moje zaskoczenie z wysyłką za sztukę wychodzi max 29 złotych :). Na razie nie zamawiałam, ale po komentarzach myślę, że będzie działać.

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.