Home Akcesoria Mata grzewcza na siedzenie samochodu – Biedronka

Mata grzewcza na siedzenie samochodu – Biedronka

przez NaZakupy.net
0 komentarz

Mata grzewcza na siedzenie samochodu – cena 29,99 PLN – dostępna w sklepach Biedronka.

Mata grzewcza na siedzenie samochodu z Biedronki.

Mata grzewcza na siedzenie samochodu z Biedronki. (screenshot ze strony www sklepu Biedronka)

Luksus zimą za 30 zł – mata grzewcza z Biedronki 😉 . Brzmi to śmiesznie jednak za taką właśnie cenę można było (gdzieniegdzie jeszcze) kupić w sklepach sieci Biedronka uniwersalną rozmiarowo matę grzewczą na siedzenie samochodu.

Przez kilka dni wahałem się czy warto „tracić” 30 zł na coś co może tak naprawdę nie spełniać swojej roli czyli wygrzewać siedzisko. No ale czasami trzeba zaryzykować 🙂 . Oczywiście przeczytałem parę opinii w sieci na temat mat grzewczych z Biedronki i były nad wyraz pozytywne. Na plus maty z Biedronki przemawia cena. Jest to jedna z najniższych na rynku. Podobna mata firmy specjalizującej się w produktach do samochodów kosztuje minimum 70-80zł… Aż takim desperatem nie byłem 😉 .

W końcu kupiłem matę z Biedronki. Montaż maty jest prosty. Mimo nietypowych siedzeń w samochodzie mata trzyma się poprawnie. Mata posiada dwa stopnie regulacji: 1. mata nagrzewa się wolniej; 2. mata nagrzewa się bardzo szybko do najwyższej temperatury (ok. 40 st. C). Podstawowa funkcja maty czyli grzanie działa bez zarzutu. Jedyne do czego można się przyczepić to szybki wizualny efekt zużycia (zdjęcie poniżej tak wygląda mata po trzykrotnym użyciu). Oczywiście nie wpływa to na główną funkcję grzania. Trudno też wymagać dobrej jakości materiałów pokrywających matę przy cenie 30 zł.

Mata grzewcza na siedzenie samochodu z Biedronki.

Mata grzewcza na siedzenie samochodu z Biedronki. (fot. Nazakupy.net)

Podsumowując. Mata grzewcza z Biedronki spełnia swoje zadanie. Przy cenie 30 zł nie ma co wybrzydzać na materiały wykończeniowe czy toporny kabel zasilający. Mam nadzieję, że mata grzewcza wytrzyma przynajmniej 3 sezony zimowe. Wtedy moja satysfakcja z użytkowania maty będzie na dobrym poziomie.

 

Specyfikacja maty grzewczej (info ze strony sklepu Biedronka):

  • uniwersalne wymiary: 46×93 cm
  • zasilana za pomocą gniazdka zapalniczki samochodowej 12 V
  • dwa stopnie mocy grzania
  • zapewnia komfort przy długich podróżach, szczególnie zimą
  • lekka i elastyczna, dopasowuje się do kształtu pleców i siedzeń samochodowych

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.