Home Inne Jak dobrać biustonosz do sukni ślubnej? Poradnik

Jak dobrać biustonosz do sukni ślubnej? Poradnik

przez NaZakupy.net
0 komentarz

Bielizna ślubna – Atlantic

Dostałyśmy informację prasową o ślubnej bieliźnie Atlantic:

Moda ślubna kieruje się swoimi prawami. Choć trendy zmieniają się co sezon, wiele panien młodych nie zwraca na nie uwagi, bo o tym dniu marzy od dzieciństwa a idealną suknię ma w głowie od lat. Dlatego sezonowe nowinki nie odgrywają tu najważniejszej roli. Większe znaczenie ma dopasowanie stroju do sylwetki oraz postury, tak aby podkreślić to co najładniejsze i ukryć ewentualne mankamenty.

Dlaczego ważny jest trafnie dobrany biustonosz?

Przy wyborze sukni największą rolę odgrywają dwa elementy – kształt i długość jej dolnej części oraz krój dekoltu. W przypadku pierwszego elementu decydują głownie upodobnia panny młodej. Jeśli chodzi o dekolt – znaczenie przy podejmowaniu decyzji ma często budowa ciała, a zwłaszcza kształt i rozmiar piersi oraz szerokość ramion. Ślubne sukienki mają zazwyczaj dość mocno wyeksponowane dekolty, dlatego trafnie dobrany biustonosz może mieć ogromny wpływ na to jak suknia na nas leży i jak w niej wyglądamy. Ponieważ dobór biustonosza pasującego do ślubnej kreacji może nie być łatwy Atlantic przygotował krotki poradnik dla wszystkich panien młodych.

Poradnik. Jak dobrać biustonosz?

Very Sexy to najseksowniejszy ze wszystkich staników. Biust zachowuje swój naturalny kształt, ale jest wyraźnie uniesiony. Miseczka odsłania górną cześć piersi dlatego biustonosz idealnie pasuje do sukni z głębokimi dekoltami, a dzięki szeroko rozstawionym ramiączkom sprawdzi się też przy sukniach z szerokim dekoltem.

 LBR852 BIA 119,99PLN

Push-up plunge pasuje do sukni z głębokim dekoltem w kształcie litery V, dzięki głęboko wyciętym miseczkom i fiszbinom nisko zakończonym od strony mostka. Dzięki takiej konstrukcji świetnie zbiera piersi do środka sprawiając, że dekolt wygląda bardzo zmysłowo. Model został wykończony romantyczną i uwodzicielską koronką, dlatego sprawdzi się jako bielizna ślubna.

 LBR825 BIA 119,99PLN

Push-up uplift dzięki baskince podnosi biust, zbiera piersi do środka i utrzymuje je na właściwym miejscu. Sprawdzi się zarówno u pań z mniejszym jak i z większym biustem, dlatego będzie pasować każdej pannie młodej. Dodatkowo model ten dostępny w rozmiarach do F i jest polecany nawet posiadaczkom dużych biustów a dzięki za wszystko odpinanym ramiączkom pasuje do sukni ślubnych eksponujących dekolt.

LBR831 BIA 109,99pln

Jednym z najczęściej wybieranych modeli sukni ślubnych jest ten łączący długą spódnicę z gorsetem. Do takiej  sukni najbardziej pasuje biustonosz o kroju balkonetki. Lekko zaokrąglone i poziomo wycięte miseczki odsłaniają górną część biustu, dzięki czemu biustonosz pasuje do mocno wykrojonej góry gorsetowej sukni. Dodatkowo brzeg miski wykończony został silikonowym paskiem który sprawia, że stanik utrzymuje biust i pozostaje na swoim miejscu.

 

Balkonetka. Biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Najczęściej wybierany do sukni ślubnych

Balkonetka. Biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Najczęściej wybierany do sukni ślubnych

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.