Rolki Oxelo Decathlon

fot. dechatlon.pl

Mogę śmiało stwierdzić, że sezon na rolki jest już w tym roku otwarty.

Postanowiłam dodać swoją opinię na temat rolek Oxelo z Decathlonu za 199 złotych. Kupiłam je rok temu. Przymierzałam się do nich kilka miesięcy. Nie byłam pewna, czy rolki za taką cenę nadają się do nauki jazdy i rekreacyjnych wypadów. Szukałam na forach, w opiniach… i nic. Nie znalazłam żadnych konstruktywnych informacji, prócz jednego postu. Większość wypowiadających się nie miała zdania lub wyrażała negatywną opinię, że za taką cenę w Decathlonie nic dobrego kupić nie można. Jednak żaden z wypowiadających się nie jeździł na tego typu rolkach. Pewnie mają rację, jednakże oni używają łyżworolek do jazdy wyczynowej.

Postanowiłam zaryzykować i kupiłam rolki Oxelo dla siebie i siostry. Oczywiście, kosztowało mnie to więcej niż 199 złotych. Do rolek wypadało dokupić torbę i ochraniacze.  Jednak minął już rok a rolki z Decathlonu mam nadal i mają się całkiem dobrze.

 

Jeżdżę rekreacyjnie. Nie potrafię jeździć do tyłu. Mam problem z hamowaniem i nie ścigam się na torze. Jeżdżę głównie na trasie rolkarskiej lub pasie rowerowym. Jestem bardzo zadowolona. Na moje potrzeby te rolki wystarczą. Są wygodne. Łatwo się je nakłada i łatwo zdejmuje. A dodatkowo powiem, że najwyraźniej cieszą się powodzeniem, gdyż wielu ludzi na torze spotykam właśnie w rolkach Oxelo.  Więc jeżeli ktoś nie potrzebuje posiadać „firmowego” sprzętu ani nie planuje wyczynowej jazdy, to te rolki powinny mu całkowicie wystarczyć.

Uprzedzam, że wcale nie zamierzałam pisać tekstu pochwalnego :) Stwierdziłam, że może potrzebna jest opinia w Internecie kogoś, kto korzysta z tego sprzętu :). P.s. Rolki kupiłam w Słupsku, a dokładnie w Kobylnicy w CH pod Wiatrakami.

 

Comments

Komentarze

13 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *