Home Wszystkie Szpilki za 29 złotych? To możliwe w Gdyni

Szpilki za 29 złotych? To możliwe w Gdyni

przez NaZakupy.net
1 komentarz

Najbardziej znana ulica w Gdyni? Tu chyba nie ma wątpliwości, że niemal każdy, kto zawita do tego miasta kojarzy głównie ulicę Świętojańską. Dlaczego? Sklepy, sklepy i banki 🙂  Takie małe centrum Gdyni, które niedługo zastąpi pewnie CH Wzgórze. Po obu stronach ulicy są sklepy znane zarówno z dużych galerii handlowych jak i te mniej znane pomiędzy którymi można znaleźć Biedronkę, Pizzę Hut czy zwykły monopolowy. A każda witryna sklepowa krzyczy: Przecena, Promocja, Wyprzedaż… 

Oczywiście, na te wyprzedaże trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W jednym z „butików”, który znajduje się bezpośrednio za przystankiem autobusowym była przecena sukienek ze 169 złotych na 159 :).

Jednak dla fanów wyprzedaży i taniego obuwia znajdzie się coś, co oczy ucieszy: buty i buciki po 29 złotych! I powiem Wam ciekawostkę, mimo, że w sklepie pachnie tanim klejem, o dziwo te buciki takiego zapachu nie mają… i jak tu się nie skusić? Jedyne co można zrobić, to sondę:

Jak długi będzie żywot szpilek?

a) w ciągu tygodnia pójdzie obcas
b) po pierwszym wyjściu fleki do wymiany
c) buty będą tylko do patrzenia
d) inna odpowiedź… wpisać w komentarzu 😛

 

Zresztą teraz jest świetna pora, aby kupić letnie obuwie. W sklepach pełno jest sandałków, japonek, klapek i ślicznych balerin. I to naprawdę od wyboru do koloru w przyzwoitych cenach. Jeden szkopuł jest taki, że po prostu trzeba mieć pieniądze.

 

Układanie warstw

Może Cię zainteresuje

1 komentarz

Dominika 8 maja, 2012 - 21:28

rozmiary w tanim obuwiu były do 41!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.