Home Dla dzieci #Prezentownik. 10 prezentów dla 7-latka

#Prezentownik. 10 prezentów dla 7-latka

przez NaZakupy.net
0 komentarz
Prezent dla 7-latka

Czy muszę mówić, że nie jest łatwo? Taki 7-latek chodzi już do pierwszej klasy i liczy się z oceną kolegów i koleżanek. Czasami mam wrażenie, że już minęły czasy, kiedy ten jeszcze mały chłopiec cieszył się ze wszystkiego.

Oczywiście, przy wyborze prezentu zawsze trzeba wyjść od zainteresowań, z tymże tu jest mały problem, zwykle taki młodzieniec ma już chyba wszystko…

Przedstawiamy nasze pomysły. Może Was zainspirują:

10 pomysłów na prezent dla 7-latka

  1. Lego – to chyba najbardziej uniwersalny prezent jaki znam. Do wyboru są zestawy kreatywne, zestawy tematyczne czy lego technic. Jak dodamy do tego program Lego Masters to można stwierdzić, że zestawów klocków nigdy za mało. Dodatkowo jest to prezent tak uniwersalny, że świetnie sprawdzi się dla chłopca i dziewczynki.
  2. Gry planszowe – w zeszłym roku Mikołaj przyniósł dość niespodziewaną grę planszową, która dla przeciwnika wszelkich planszówek stała się strzałem w 10. i najfajniejszą grą w domu – Wsiąść do pociągu junior.
  3. Drukarka 3D dla dzieci – jest naprawdę spory wybór od długopisów 3D ładowanych kablem po bardziej zaawansowane urządzenia.
  4. Konsola…. – np. takie Nintendo, choć to dość kosztowny prezent i dla wielu może się wydawać problematyczny lub kontrowersyjny.
  5. Huśtawka domowa np. na linie. Taka huśtawka może pełnić dwie funkcje – zarazem linę do wdrapywania się jak i bujak, na którym można się wyładować.
  6. Worek bokserski dla dzieci. Idealny prezent, aby pierwszak mógł się wyżyć podczas kwarantanny lub długich zimowych wieczorów. Często taki worek (podobnie jak huśtawka) zalecany jest przez terapeutów integracji sensorycznej.
  7. Książki z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. To wciągająca i napisana prostym oraz zrozumiałym językiem fabuła, która wciągnie zarówno chłopców jak i dziewczynki.
  8. Kalejdoskop, może być taki do złożenia, świetna zabawka, która działa na wyobraźnię.
  9. Domowe planetarium – idealny prezent dla fanów kosmosu.
  10. Walkie Talkie – najlepiej takie z dużym zaięgiem, aby łapało odległość na całe podwórko.

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.