Okulary zakupione!

Tagi: akcesoria, galeria szperk, mohito, okulary przeciwsłoneczne, sklepy galeria szperk

Okulary w końcu kupione. Decyzję przyspieszyło podrażnienie oczu, ale nieważne. Okulary przeciwsłoneczne są. W Wielki Piątek odwiedziłam nową galerię handlową w Gdyni – Szperk. Bardzo mi się tam podobało.

Centrum było puste. Część sklepów jeszcze nieczynnych. A w Mohito mało ludzi i dużo towaru, który nie był jeszcze wymiętolony. Tam właśnie znalazłam okulary. O wiosennej promocji raczej nie ma co mówić, ale zakup jest. Kosztowało mnie to 49 złotych.

 

Okulary są ciemnobrązowe z czarną oprawą w kropki. Zdjęcie średnie, ale kto chce, to znajdzie.

 

Zobacz też: Okulary przeciwsłoneczne w C&A

Zobacz także:

Komentarze

  1. Karolina, 24 kwietnia, 2012

    Bardzo ładne 🙂 Udany zakup. Szkoda że mi okulary nie pasują 🙁

  2. purchase backlinks, 22 maja, 2012

    hey all nazakupy.net admin found your site via search engine but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered site which offer to dramatically increase traffic to your site http://xrumerservice.org they claim they managed to get close to 1000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my website. Hope this helps 🙂 They offer best backlinks service Take care. Jason

Zostaw odpowiedź