Home Wszystkie Okulary zakupione!

Okulary zakupione!

przez NaZakupy.net
2 komentarze

Okulary w końcu kupione. Decyzję przyspieszyło podrażnienie oczu, ale nieważne. Okulary przeciwsłoneczne są. W Wielki Piątek odwiedziłam nową galerię handlową w Gdyni – Szperk. Bardzo mi się tam podobało.

Centrum było puste. Część sklepów jeszcze nieczynnych. A w Mohito mało ludzi i dużo towaru, który nie był jeszcze wymiętolony. Tam właśnie znalazłam okulary. O wiosennej promocji raczej nie ma co mówić, ale zakup jest. Kosztowało mnie to 49 złotych.

 

Okulary są ciemnobrązowe z czarną oprawą w kropki. Zdjęcie średnie, ale kto chce, to znajdzie.

Układanie warstw

 

Zobacz też: Okulary przeciwsłoneczne w C&A

Może Cię zainteresuje

2 komentarze

Karolina 24 kwietnia, 2012 - 15:19

Bardzo ładne 🙂 Udany zakup. Szkoda że mi okulary nie pasują 🙁

Odpowiedz
purchase backlinks 22 maja, 2012 - 09:53

hey all nazakupy.net admin found your site via search engine but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered site which offer to dramatically increase traffic to your site http://xrumerservice.org they claim they managed to get close to 1000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my website. Hope this helps 🙂 They offer best backlinks service Take care. Jason

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.