Home Kuchnia Kenwood Chef Sense KVC5050T (seria 5000T) – unboxing

Kenwood Chef Sense KVC5050T (seria 5000T) – unboxing

przez NaZakupy.net
0 komentarz
Robot kuchenny Chef Sense KVC5050T

Unboxing – planetarny robot kochenny Kenwood Chef Sense KVC5050T (seria 5000T).

Robot planetarny – Kenwood Chef Sense – jest naszym najnowszym zakupem (takim pod choinkę, ale rozpakowanym przed :)). Dzięki niecierpliwości niektóre potrawy wigilijne i świąteczne zostaną przygotowane już przy użyciu nowego robota.

Poniżej przedstawiamy krótki filmik prezentujący zawartość pudełka modelu Chef Sense KVC 5000T w wersji 5050T. Pełny test robota kuchennego Chef Sense wykonamy zapewne w styczniu 2017 roku.


Sam wybór robota planetarnego trwał ok. dwa tygodnie. Najpierw na podstawie opinii w Internecie i specyfikacji naszych potrzeb skreśliliśmy roboty kuchenne innych producentów. Na polu walki pozostała tylko marka Kenwood (choć żona przebąkiwała coś jeszcze o KitchenAid). Następnie trwała selekcja pod kątem możliowści robota i wysokości ceny… hm to było najtrudniejsze. Najpierw zainteresował nas model Kenwood MultiOne KHH323WH w promocyjnej cenie 999pln, jednak ten model nie zaspakajał naszych potrzeb. Później z uwagi na atrakcyjną cenę zamówiliśmy robota Kenwood Premier Chef KMC570. To starszy model niż linia robotów Chef Sense. KMC570 wyszukałem w cenie 1350 PLN… No, ale calkiem przypadkiem wyskoczyła mi reklama innego sklepu internetowego, gdzie robot Kenwood Chef Sense KVC5050T był w super cenie 1499 PLN (promocja jest jeszcze do 31 grudnia).  Przy zamówieniu okazało się, że dostałem dodatkowy rabat i końcowa cena wyniosła 1424 PLN! Wow i to było coś na co czekałem. Zamówienie robota KMC570 zostało anulowane a już w sobotę byliśmy szczęśliwymi posiadaczami robota planetarnego.

Co w zestawie Kenwood Chef Sense KVC5050T :

3 metalowe mieszadła:

  • mieszadło K (umożliwi przygotowanie ciast np. biszkoptowego, piaskowego lub makaronowego i wielu innych)
  • trzepaczka (do ubijania śmietany i przygotowywania bezy, sufletów, ciast, sosów czy majonezów)
  • hak do ciasta (szybko i skutecznie zagniata ciasto, np. na domowy makaron, pizzę, pieczywa itp.)

Maszynka do mielenia (KAX950)

Sokowirówka (AT641)

Przejściówka gniazda wolnych obrotów z typu kMix na typ KM (KAT001ME) – Umożliwia podłączenie do robota wszystkich przystawek z serii AT (kompatybilnych z robotami innych serii Kenwood).

Osłony przeciw chlapaniu

4,6 litrowa misa

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.