Home Akcesoria Golarka damska Braun Silk-épil

Golarka damska Braun Silk-épil

przez NaZakupy.net
2 komentarze

Dość długo przymierzałam się do zakupu damskiej golarki. Problemem była cena oraz dość mały wybór golarek (znacznie większy jest wybór depilator bądź urządzeń wielofunkcyjnych depilator + golarka). Opinie były różne, choć nie było ich zbyt wiele. A golarki znanych marek nie grzeszą niską ceną. Postanowiłam przetestować golarkę damską Braun Silk-epil. Wybór trochę spontaniczny i na chybił – trafił. Zwykle tego typu urządzenia zamawiam przez Internet, tym razem dałam się emocjom w Media Markt w Gdyni Chyloni przy Tesco.

fot. nazakupy.net

fot. nazakupy.net

Wybierając tego typu urządzenie w trybie ekspresowym byłam przekonana, że golarka ma możliwość ładowania sieciowego (przynajmniej tak zrozumiałam z opisu etykietki w Media Markt). Na pudełku jest informacja, że golarka jest na zwykłe paluszki – doczytałam to w domu. Według producenta baterie wystarczą na 90 minut użytkowania. Jak na razie korzystałam z urządzenia kilka razy i baterie jeszcze się wyczerpały.

Funkcje: możliwość golenia na sucho i mokro. Dodatkowo golarka została wyposażona w trzy nakładki. Dwie są do dokładniejszego golenia, a trzecia na razie pozostaje dla mnie tajemnicą.

Jeśli ktoś myśli, że istnieje urządzenie, które wszystkim kobietom goli nogi jednakowo to się myli. Nie wierzę też w urządzenie, dzięki któremu po jednym przejechaniu będę miała gładkie nogi (czy też okolice bikini). Jednak kupując golarkę nastawiłam się na to, że nogi nie będą tak gładkie jak po depilacji depilatorem czy goleniu zwykłą maszynką.  Braun pozytywnie mnie rozczarował.  Jest to świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odpocząć od depilatora i mają dość zacięć spowodowanych zwykłą maszynką. Nogi są gładkie, w czym świetnie pomagają dodatkowe nasadki. Golenie okolic bikini także przestało być męczące. Z tym urządzeniem jest to proste i szybkie.

Urządzenie świetnie sprawdza się w goleniu na sucho, a dodatkowo jest poręczne. Według mnie idealnie nadaje się na słoneczne dni.

Nie jest to efekt jak po wizycie w salonie u kosmetyczki. Przed zakupem każdej golarki czy depilatora trzeba pamiętać o tym, że samemu nawet najlepszym sprzętem w ciągu kilku minut ciężko jest dorównać godzinnej czy kilkugodzinnej wizycie w salonie.

Zakup: Media Markt Gdynia
Cena: 169 złotych

P.S. Opis producenta jest przesadzony 🙂

Może Cię zainteresuje

2 komentarze

Monika Półbratek 22 lutego, 2013 - 20:44

Trochę droga, ale najważniejsze, by dobrze goliła… 😉 Ja używam zwykłych maszynek jednorazowych… 😉

Pozdrawiam
M.

Odpowiedz
Sol 22 lutego, 2013 - 20:45

Trochę droga, ale najważniejsze, by dobrze goliła… 😉 Ja używam zwykłych maszynek jednorazowych… 😉

Pozdrawiam
M.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.