Home Akcesoria Fotozakupy telefonem. SaveUP na Android

Fotozakupy telefonem. SaveUP na Android

przez NaZakupy.net
2 komentarze

Robisz zdjęcie telefonem np. płyty i już program przeszukuje bazy danych, dzięki którym możesz kupić przedmiot z pomocą swojego smartfona. Aplikacja ogranicza się do książek, gier, płyt z muzyką oraz filmów.

W pierwszej chwili pomyślałam, że trzeba iść do Empiku, aby móc kupić coś ze swoim smartfonem. Okazuje się, że aplikacja rozpoznaje obraz, porównując jego zdjęcie z innymi. A to znaczy, że wystarczy zrobić zdjęcie np. reklamy w czasopiśmie.
W bazie SaveUp jest ok 3 mln produktów. Mam tylko pytanie, czy trzeba mieć specjalną aplikację, aby znaleźć coś w sklepie internetowym?

 

Układanie warstw

P.S. Screeny pobrałam ze strony aplikacji: http://www.saveup.pl/materialy-dla-mediow/

Może Cię zainteresuje

2 komentarze

Rafał 1 czerwca, 2012 - 11:33

Hej,
weź pod uwagę, że w SaveUp często w ofercie nie ma kosztów przesyłki, a tego już księgarnie raczej nie oferują. Widzisz na plakacie i możesz zamawiać natychmiastowo, bez dodatkowych opłat, kiedy tylko chcesz, bez zapisywania sobie kalendarzu, żeby poszukać w Internecie, jak już wrócisz do domu. 🙂

Odpowiedz
Dominika 1 czerwca, 2012 - 13:31

Mając smartfona i dostęp do Internetu można na bieżąco w księgarni szukać w Internecie 🙂 A tak na poważniej zobaczymy za jakiś czas jak się ten system będzie sprawować. Wtedy będzie większa liczba użytkowników i zdecydowanie więcej opinii

Odpowiedz

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.