Fotozakupy telefonem. SaveUP na Android

Tagi: android, save up, sklep internetowy, zakupy, zakupy aplikacja, zakupy przez internet

Robisz zdjęcie telefonem np. płyty i już program przeszukuje bazy danych, dzięki którym możesz kupić przedmiot z pomocą swojego smartfona. Aplikacja ogranicza się do książek, gier, płyt z muzyką oraz filmów.

W pierwszej chwili pomyślałam, że trzeba iść do Empiku, aby móc kupić coś ze swoim smartfonem. Okazuje się, że aplikacja rozpoznaje obraz, porównując jego zdjęcie z innymi. A to znaczy, że wystarczy zrobić zdjęcie np. reklamy w czasopiśmie.
W bazie SaveUp jest ok 3 mln produktów. Mam tylko pytanie, czy trzeba mieć specjalną aplikację, aby znaleźć coś w sklepie internetowym?

 

P.S. Screeny pobrałam ze strony aplikacji: http://www.saveup.pl/materialy-dla-mediow/

Komentarze

  1. Rafał, 1 czerwca, 2012

    Hej,
    weź pod uwagę, że w SaveUp często w ofercie nie ma kosztów przesyłki, a tego już księgarnie raczej nie oferują. Widzisz na plakacie i możesz zamawiać natychmiastowo, bez dodatkowych opłat, kiedy tylko chcesz, bez zapisywania sobie kalendarzu, żeby poszukać w Internecie, jak już wrócisz do domu. 🙂

  2. Dominika, 1 czerwca, 2012

    Mając smartfona i dostęp do Internetu można na bieżąco w księgarni szukać w Internecie 🙂 A tak na poważniej zobaczymy za jakiś czas jak się ten system będzie sprawować. Wtedy będzie większa liczba użytkowników i zdecydowanie więcej opinii

Zostaw odpowiedź