Home Inne Elektryczna szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite – opinia

Elektryczna szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite – opinia

przez NaZakupy.net
0 komentarz

Elektryczna / soniczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare HealthyWhite.

Czyszczenie zębów to jedna z najczęściej wykonywanych czynności higienicznych… Chyba tylko mycie rąk częściej wykonujemy (przynajmniej powinniśmy). Mimo częstego mycia zębów nie zawsze efekt jest wystarczający dla utrzymania dobrego wyglądu i zdrowych zębów.  Wtedy zaczynamy szukać alternatywy dla zwykłej szczoteczki do zębów. Jednym z ciekawszych urządzeń jest elektryczna szczoteczka firmy Philips z serii Sonicare.

 

Szczoteczki Sonicare to elektryczne szczoteczki soniczne. Ich główna zaletą są wibracje włosia do 31 000 na minutę z jednoczesnym ruchem wymiatającym. Kilka lat temu używałem zwykłej szczoteczki elektrycznej z ruchami obrotowymi, ale nie widziałem różnicy między tradycyjną szczoteczką za 10 zł a tamtą elektryczną. Dlatego też na początku byłem sceptyczny do nowego wynalazku… Za namową stomatologa w końcu zdecydowałem się na zakup szczoteczki Sonicare… I tu napotkałem problem. Wybór modeli, który oferuje firma Philips jest duży. Przekłada się tez na rozpiętość cenową od 250 do 750 zł za podstawowy zestaw. Po namyśle zdecydowałem się na jeden z modeli z dolnej a może już średniej półki cenowej, czyli Sonicare HealthyWhite.

Philips Sonicare Healthy White to szczoteczka posiadającą trzy tryby czyszczenia:

  • Podstawowy

  • Wybielanie

  • Mycie delikatne (sensitive) dla osób o wrażliwych dziąsłach

Philips Sonicare HealthyWhite / fot. NaZakupy.net

Philips Sonicare HealthyWhite / fot. NaZakupy.net

Na jednym ładowaniu bateria trzyma do trzech tygodni (przy standardowym używaniu 2-3 razy dziennie). Ładowanie jest szybkie. Zdaje się, że trwa maksymalnie jedną godzinę. Jest też wskaźnik naładowania.

Nie ma potrzeby rozpisywać się nad specyfikacją, ponieważ istotniejsze jest to, że mycie szczoteczką Sonicare jest naprawdę efektywne. Już po kilku dniach widać pozytywne rezultaty a dobry wygląd zębów utrwala się już po miesiącu stosowania. Do czyszczenia zębów używam końcówki Sonicare ProResults Standard. Podobno lepszy efekt jest z końcówką Diamond Clean Standard.

Reasumując: zakup uważam za udany, ale mam też radę dla potencjalnych kupców tej szczoteczki. Jeżeli nie zależy Ci na bajerach (w tym na dodatkowych funkcjach, których i tak nie użyjesz) to warto rozważyć zakup najtańszy, czyli modelu Sonicare EasyClean (około 250PLN).

Może Cię zainteresuje

Zostaw komentarz

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.